נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
היתרונות במחיצות אופן ספייס

היתרונות במחיצות אופן ספייס

חזרה

היתרונות במחיצות אופן ספייסבמשרדים רבים, העבודה מתבצעת בחלל פתוח ("אופן ספייס"), שמחולק לתאים קטנים של עבודה. כל תא כזה מהווה עמדת עבודה של עובד אחד. היתרון בשימוש בשיטה הזו הוא, שאין צורך להשקיע בעבודה רבה, על מנת לקבוע לחלק את החדר באמצעות מחיצות אופן ספייס בהתאמה אישית. מחיצות כאלו מגיעות במגוון גדלים וצבעים, כך שניתן להשיג חלוקה יעילה של החלל הגדול, תוך שימוש במחיצות, אשר יתרמו לעיצובו של המשרד. ישנן מחיצות, אשר מחלקות שולחנות ארוכים הצמודים לקיר למשטחי עבודה קטנים יותר. לעומתן, ישנן מחיצות, אשר יוצרות תאי עבודה ("קוביות") של ממש, שהינם מרווחים יותר. המחיצות יכולות לשמש אותנו גם בעת קיום תערוכות.

בחירת מחיצות לעסק שלכם

את המחיצות יש להתאים לחלל בו הם יהיו וכן לאופי העבודה: אם מעוניינים ליצור מרחבים גדולים יחסית של עבודה, שמאפשרים פרטיות ומקום רב לביצוע העבודה, מחיצות אופן ספייס מסוג קיוביקס יתאים יותר לעסק שלכם. לחדרים קטנים יותר, בהם אין מקום לחללי עבודה רבים, מומלץ השימוש במחיצות שולחניות. על מנת ליצור הפרדה אידיאלית, מומלץ להשתמש במחיצות מיוחדות, אשר מותקנות מהרצפה ועד לתקרה. מחיצות אלו יכלול שילוב של חומרים - כזה שמאפשר, מצד אחד, בידוד לשים עבודה יעילה ומצד שני, מספק קשר עין עם שאר העובדים בקומה. שילוב החומרים מספק מראה מיוחד ומעוצב לחלל העבודה.

מחיצות ניידות

לעיתים, נעדיף לעשות שימוש במחיצות שאינן קבועות ברצפה, אלא דווקא כאלו שניתן למקם באופן זמני ולהניח בצד בתום השימוש. השימוש במחיצות מסוג כזה יכול להיות, למשל, גידול זמני בעובדים במוקד שירות מסוים. מחיצות אופן ספייס מהסוג הזה מורכבות ממספר משטחים, אחר מחוברים בניהם בצירים לשם קיפול נוח. מחיצות אלו מתנייעות גם על גלגלים, על מנת שיהיה קל להזיזן ממקום למקום בעת הצורך.

אספקת תשתיות נאותה

המחיצות הללו צריכות לאפשר לנו לעבוד באופן שוטף. לשם כך, צריך לדאוג לכך, שתשתיות חיוניות, כמו חשמל ותקשורת, יוכלו לעבור בחופשיות מהמקור לנקודת הקצה (עמדת העבודה שלנו). רבות מהמחיצות המיועדות לחללים פתוחים כוללות בתוכן תעלות מיוחדות, אשר מאפשרות להניח בתוכן את הכבלים הרלונטיים. כבלים אלו מונחים בצורה מסודרת, אשר איננה בולטת כלפי חוץ. צורה זו שומרת על הסדר המונהג במשרד. זוהי דרך נוספת לתרום לעבודה השוטפת במשרד- אם החוטים היו מונחים בכל מקום, יכולת המעבר היה קשה יותר, מה שהיה מקשה על ביצוע העבודה באופן שוטף. אצלנו בנגריית גור בעלת ניסיון של 50 שנה תוכלו להזמין מחיצות אופן ספייס ובכלל ריהוט משרדי איכותי בהתאמה אישית.