נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
חדר מנהל

חדר מנהל

חזרה

חדר מנהלחדר המנהל מאפיין את המנהל וזו דרכו של המנהל להרשים או למזער את דעת הלקוח עליו ועל החברה אותה הוא מנהל. שולחן המנהל, שלוחת המנהל, כיסא המנהל והארונות שנמצאים בחדר - יתנו ללקוח את הרושם אותו ציפה המנהל ליצור. שולחן המנהל הוא הפריט החשוב והמרשים ביותר. שולחן המנהל אמור לתת מענה לעבודה שוטפת. תוך התחשבות ראויה בגודלו (בהתאמה לגודל החדר) ובצורתו. ניתן לייצר בכל רמת גימור, בכל חומר גלם, בפורניר, בצבע אפקסי, עם משטח זכוכית, בשילוב מתכת / אלומיניום (כמובן בהתאמה לתקציב המיועד לכך). כמובן לעשות את הרושם הרצוי. ישנם לא מעט מנהלים שמחפשים לחדרם שולחן פשוט וקלסי. יש את המנהלים שמבקשים להיות מיוחדים ויחידנים, בכל הקשור לריהוט בחדרם. 

ללא קשר לסגנונו, חדר מנהל מורכב מכמה אלמנטים בסיסיים, מעבר לשולחן העבודה. האלמנט הראשון הוא הארון למשרד או הכוננית. הארון משמש את המנהל לשני שימושים - הוא מהווה מרחב אחסון לחומרי העבודה השונים והוא מאפשר לו להציג לבאי המשרד חפצים המזוהים עימו: תמונות של המשפחה, פרסים, תעודות, חפצים המעידים על תחביבים אישיים ועוד. עוד חפץ שנמצא בחדר המנהל הוא הכסא. המנהל עושה שימוש במשרד שלו כחדר אירוח יותר מעובדים זוטרים, כך שנוכל למצוא בחדר המנהל כסאות רבים יותר מאיכות גבוהה יותר. לעיתים, לצד הכיסאות תהיה גם פינת אירוח קטנה, המורכבת מספה ומשולחן קטן.

דרכים לעיצוב חדר מנהל 

הדרכים לעיצוב חדר מנהל הן רבות. חדר המנהל יכול להיות קטן או גדול, מרווח או צפוף, מודרני או כפרי. סגנון העיצוב מושפע מאישיותו של המנהל, כמו גם מסגנון העבודה שלו. על כל פנים, לא משנה מהו סגנון העיצוב של החדר, ישנה חשיבות לעיצובו באמצעות בחירת רהיטים משרדיים שיהיו על בסיס חומרים איכותיים, המשתלבים זה עם זה בצורה הרמונית - מנהל אשר ינסה להפוך את חדרו למיוחד, על ידי עיצוב גרנדיוזי מרובה אלמנטים, לא יראה על מיוחדות ויצירתיות, אלא על בלבול ובלגן. אלו הן תכונות שלא רצויות לאף עובד ובייחוד למנהלים, שהיקף אחריותם רב. מנהלים רבים נעזרים בשירותיו של מעצב פנים, אשר יידע לחבר בין כלל מרכיבי החדר ליצירה אידיאלית אחת, כולל התחשבות הפרטים הקטנים ביותר.

קראו עוד: כיסאות למשרד