נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
כיסאות למשרד

כיסאות למשרד

חזרה

כיסאות למשרדכסאות למשרד - ישנם סוגים שונים של כסאות במשרד. למנהל, לעובד, לחדר ישיבות, לאורח, להמתנה, לקפיטריה, לבר ולתלמיד. לכל סוג יש מגוון אפשרויות לבחירה, תוך מתן נוחות מירבית ועלות הכיסא. חברת גור ריהוט משרדי משווקת את כל סוגי הכיסאות, תוך דגש על איכות נוחות ואחריות. במרבית המשרדים, העובדים יושבים שעות רבות מול המחשב. ישיבה זו היא בעלת השפעות רבות על הגוף שלנו. לכן, הפרמטר החשוב ביותר בבחירת כסאות משרדיים הוא הפרמטר הבריאותי.

מבחינה ארגונומית, ישיבה נכונה היא ישיבה זקופה, שבה הכתפיים והגב לא נדרשים להתאמץ. כיסא שתומך בישיבה כזו ושכולל בתוכו ריפוד נעים ונוח, הוא כיסא שמומלץ לשימוש ושיחזיק מעמד לאורך זמן. מעבר לכך, ניתן למצוא גם כסאות עם פונקציות שונות- ישנם כסאות שלא ניתנים לכיוונון, אך ישנם גם כסאות שניתן לשנות את צורתם- להגביה או להנמיך אותם, להשעין אותם קדימה או אחורה ועוד. כסאות מהסוג הזה הם מומלצים יותר, מאחר וכך, כל עובד יוכל להתאים לו את הכיסא בצורה הטובה ביותר.

כיסאות אורחים למשרד

אם ישנו רצון לרכוש כסאות גם לאורחים המגיעים למשרד, כדאי לבצע התאמה ויזואלית בין כיסא העובד לבין כסאות האורחים. זאת, על מנת לשמור על המראה העיצובי של המשרד. קטגוריה נוספת של כסאות למשרד היא כסאות לחדרי המתנה. כאן, הכסאות משמשים עובדים ואורחים, אשר ממתינים פרקי זמן קצרים. אף על פי כן, גם כסאות אלו צריכים להיות איכותיים- כסאות שאינם נוחים ייצרו חוסר סבלנות אצל האורח ורושם שלילי אצלו לגבי החברה. כסאות אלו מגיעים בדרך כלל בסטים, המחברים שלושה או ארבעה כסאות זה לזה. כסאות אלו ניתן להשיג במבחר גדלים וצבעים, בהתאם לצרכי המשרד.