נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
כסאות משרדיים

כסאות משרדיים

כסאות משרדיים הם מפריטי הריהוט הבסיסיים והנחוצים ביותר בכל משרד. בין אם מדובר במשרד שעוסק בעיקר בקבלת קהל, ובין אם מדובר במשרד שעובדיו יושבים מול המחשב לאורך כל שעות העבודה, כסאות משרדיים נחוצים לעבודה  השוטפת במשרד. ללא כסאות משרדיים, העבודה נעשית מורכבת יותר, משום שכסאות משרדיים מכילים פונקציות אשר מקלות על העבודה – ישיבה ארגונומית, אפשרות סיבוב והתאמה של המושב, ועוד. נגרית גור מציעה לכם מגוון רחב של כסאות משרדיים, במבחר עיצובים, דוגמאות ופונקציות. כסאות למשרד הם אותם כסאות שעליהם יושבים מרבית העובדים במשרד. מן המזכירה ועד האדריכל הראשי, מן הפקיד בדלפק ועד עורך הדין - כסאות משרדיים משמשים את כולם לעבודה יעילה יותר, מול מחשב ומול אנשים כאחד.

דוגמאות של כסאות משרדיים

כסאות משרדיים מגיעים במגוון דוגמאות, עם פונקציות שונות, למשל: אפשרות הגבהה והנמכה של המושב. אפשרות כוונון של המשענת, כסאות עם או בלי משענת כלל, כסאות עם ידיות או בלעדיהן. אפשרות סיבוב של הכיסא. כיסא עם גלגלים לתנועה קלה יותר. אפשרות של השענת הכיסא לאחור, ועוד פונקציות מגוונות. כסאות משרדיים בנויים בצורה ארגונומית, אשר מאפשרת לעובדי המשרד, אשר יושבים בהם במשך שעות רבות, ליהנות מישיבה נוחה ובריאה ככל האפשר, ללא נזק לגב, לברכיים או לכפות הידיים – אשר עלולים להיגרם כתוצאה מישיבה שאינה נכונה.

נגרית גור היא המובילה בייצור כסאות משרדיים

כאשר אתם מחפשים כסאות משרדיים למשרד שלכם, נגרית גור היא המקום שאתם מחפשים. נגרית גור עוסקת בייצור של ריהוט משרדי לסוגיו כבר קרוב ל-50 שנה, והניסיון שלה מאפשר לכם לקבל את הריהוט הטוב ביותר למשרד שלכם. כל הרהיטים של נגרית גור ידועים באיכות שלהם, בעיצוב העדכני שלהם ובפונקציות הרבות שלהם, אשר מותאמות לצרכים המשרדיים השונים. נגרית גור מסייעת לכם בייעוץ מקצועי בבחירת הכיסא או כל פריט ריהוט אחר למשרד שלכם, ומסייעת לכם להתאים את הריהוט לתקציב שלכם, לצרכים שלכם ולעיצוב של המשרד שלכם, בצורה מושלמת.

 

מחפשים כסאות משרדיים איכותיים לעובדי המשרד שלכם? בואו ליהנות מן האיכות, המגוון והעיצוב של נגרית גור!