נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
כסאות משרדיים

כסאות משרדיים

כסאות משרדיים הם מפריטי הריהוט הבסיסיים והנחוצים ביותר בכל משרד. בין אם מדובר במשרד שעוסק בעיקר בקבלת קהל, ובין אם מדובר במשרד שעובדיו יושבים מול המחשב לאורך כל שעות העבודה, כסא משרדי איכותי נחוץ לעבודה השוטפת במשרד.

ללא כסאות מתאימים, העבודה נעשית מורכבת יותר, משום שהם מכילים פונקציות אשר מקלות על העבודה - ישיבה ארגונומית, אפשרות סיבוב והתאמה של המושב, ועוד. נגרית גור מציעה לכם מגוון רחב של כסאות עבור המשרד, במבחר עיצובים, דוגמאות ופונקציות. מן המזכירה ועד האדריכל הראשי, מן הפקיד בדלפק ועד עורך הדין - כסאות למשרד משמשים את כולם לעבודה יעילה יותר, מול מחשב ומול אנשים כאחד.

דוגמאות של כסאות משרדיים

הכסאות שלנו מגיעים במגוון דוגמאות, עם פונקציות שונות, למשל: אפשרות הגבהה והנמכה של המושב. אפשרות כוונון של המשענת, כסאות עם או בלי משענת כלל, עם ידיות או בלעדיהן. אפשרות סיבוב, כסאות עם גלגלים מתאימים לתנועה קלה וכדומה. כסאות משרד בנויים בצורה ארגונומית, אשר מאפשרת לעובדי המשרד, אשר יושבים בהם במשך שעות רבות, ליהנות מישיבה נוחה ובריאה ככל האפשר, ללא נזק לגב, לברכיים או לכפות הידיים - אשר עלולים להיגרם כתוצאה מישיבה שאינה נכונה.

נגריית גור היא המובילה בייצור כסאות למשרד

כאשר אתם מחפשים כסאות למשרד שלכם, נגרית גור היא המקום שאתם מחפשים. נגריית גור עוסקת בייצור של ריהוט משרדי לסוגיו כבר קרוב ל-50 שנה, והניסיון שלה מאפשר לכם לקבל את הריהוט הטוב ביותר למשרד שלכם. כל הרהיטים של נגרית גור ידועים באיכות שלהם, בעיצוב העדכני שלהם ובפונקציות הרבות שלהם, אשר מותאמות לצרכים המשרדיים השונים. נגרית גור מסייעת לכם בייעוץ מקצועי בבחירת הכיסא או כל פריט ריהוט אחר למשרד שלכם, ומסייעת לכם להתאים את הריהוט לתקציב שלכם, לצרכים שלכם ולעיצוב של המשרד שלכם, בצורה מושלמת.

מחפשים כסאות משרדיים איכותיים לעובדי המשרד שלכם? בואו ליהנות מן האיכות, המגוון והעיצוב של נגריית גור!

קראו עוד: כסאות מנהל
קראו עוד: כסאות עבודה