נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
מחיצות אופן ספייס

מחיצות אופן ספייס

מרחב עבודה המאפשר פרטיות ונוחות לעובדים שלך סביבת עבודה נוחה ופרטית הינה חשובה לתוצר יעיל שלה, מחיצות אופן ספייס המיוצרות על ידי חברת גור ריהוט משרדי, הינן פתרון מצוין ליצור ספייס עבודה בין עובד אחד לחברו. מחיצות אלה הן למעשה מחיצות עץ או מחיצות אלומיניום ועוד אשר נועדו ליצור מימד של פרטיות בין העובדים ולמעשה ליצור לכל עובד באופן חסכוני ויעיל פינת עבודה אישית בשבילו.

מחיצות עבור אופן ספייס יעילות ונצרכות בעיקר במחלקות של שירות, טלמרקטינג ומכירות בהן יש כמו גדולה של נציגים עובדים שכולם צריכים שולחן משרדי אישי בכדי לעבוד בצורה טוב עם תפוקה איכותית, מאחר והמון שולחנות משרדיים בחלל אחד אינם מאפשרים פרטיות, מחיצות open space נותנות פתרון מצוין אשר מפריד בין עובד לעובד וכך נוצר שולחן פרטי וספייס לכל אחד מן העובדים. לפרטים והצעות מחיר התקשרו עכשיו לנגריית גור: 077-729-8431.

כיום ניתן למצוא מחיצות אילו בשוק במגוון גדלים. כל סוג יוצר חלוקה אחרת של החלל הפתוח. המחיצות הקטנות ביותר מפרידות בין מתחם עבודה אחד למשנהו בשולחן אחד. ההפרדה יכולה להיות לאורך השולחן או לרוחבו. מחיצות גדולות יותר מותקנות על רצפת המשרד, אך לא מגיעות עד לתקרה. אלו הן המחיצות הנפוצות ביותר.

הסוג האחרון, שהינו גם הגדול ביותר, מורכב ממחיצות אשר מגיעות מהרצפה ועד התקרה ובכך למעשה הן יוצרות חדר חדש, שהינו מבודד לחלוטין משאר עמדות העבודה. בעוד שמחיצות הסוג הראשון והשני יהיו עשויות מחומרים אטומים בדרך כלל, הרי שמחיצות גבוהות מהסוג השלישי יהיו לעיתים שקופות כמעט לגמרי.

מה חשוב בבחירת מחיצות מתאימות לאופן ספייס?

כאשר אנחנו בוחרים להכניס מחיצות שמתאימות לאופן ספייס בעסק שלנו, אנחנו צריכים להתחשב בשני פרמטרים מרכזיים: הפרמטר הראשון הוא חוזק המחיצה - המחיצה אמורה, בסופו של דבר, לבצע הפרדה מקסימלית בין עובד אחד למשנהו. מחיצה אשר עשויה מחומרים חזקים ומותקנת היטב במקומה, מסוגלת ליצור בידוד בין העובדים ובכך לתרום לעבודתם.

עניין זה חשוב במיוחד בעבודות שדורשות ריכוז רב לאורך זמן, כמו למשל בעת שירות לקוחות בטלפון. הפרמטר השני הוא קלות הרכבה ופירוק - במידה וישנם שינויים במשרד ועובדים עוברים ממקום אחד למקום אחר, או שמצטרפים עובדים נוספים לחברה, שצריך ליצור להם חללי עבודה, כדאי לעשות שימוש במחיצות, שיהיה קל להרכיב וקל לפרק, בעת הצורך.

מחיצות במגוון צבעים

היום, ניתן למצוא מחיצות open space במגוון גדול של צבעים - ישנן, למשל, מחיצות אשר מיוצרות בצבעים שמרניים יחסית, כמו לבן או צבע עץ. לעומתן, ישנן מחיצות אשר עשויות מצבעים חזקים יותר, או משילוב של כמה צבעים. כל סוג של מחיצות מתאים לעסקים בעלי אופי פעילות אחר, עסקים אשר עוסקים במקצועות סולידיים יותר, כגון בנקאות, יעדיפו להכניס מחיצות בסגנון קלאסי יותר. לעומתם, מקומות עבודה אשר מזוהים יותר עם יצירתיות וחדשנות, כגון שירות לקוחות ופרסום, יכניסו, קרוב לוודאי, מחיצות צבעוניות יותר.

מחיצות איכותיות של חברת גור ריהוט משרדי

החברה שלנו מייצרת ריהוט משרדי איכותי ברמת גימור גבוהה ביותר, אם אתם צריכים מחיצות אופן ספייס למשרד שלכם, בואו ליהנות מאיכות, מחירים ללא תחרות וכן שירות אמין ואדיב אצלנו בחברת גור ריהוט משרדי. אנו נדאג לעשות את התכנון המשרדי הנכון והמדויק בשביל ליצור סביבת עבודה נעימה ונוחה לכלל העובדים בכדי שגם התוצר העסקי שלכם יהיה במיטבו.