נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
מחפש ריהוט משרדי ?

מחפש ריהוט משרדי ?

חזרה

מחפש ריהוט משרדי מחפש ריהוט משרדי איכותי תוצרת מקומית - כחול לבן? ריהוט משרדי קונים בנגריית גור בע"מ - ריהוט משרדי אייכותי. מיוצר, מעוצב ומותאם באופן מדוייק לסביבת העבודה שלך. נגריית גור יודעת להתאים לך את שתחפש, ריהוט איכותי ועמיד, נוח ויוקרתי. נגריית גור ריהוט משרדי, הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום ייצור הריהוט למשרד וריהוט בהתאמה אישית בפרט. ריהוט למשרד של נגריית גור, נעשה בקפידה רבה ומיוצר עם ניסיון רב שנים. לאחר תכנון מדוייק בשיתוף הלקוח / האדריכל. תוך נטילת מידות וכמובן אחריות עד לתום הפרוייקט וגם לאחר מכן.

כל האלמנטים הדרושים במשרד, מיוצרים בנגרית גור, בכל חומר גלם ובכל גימור. נשמח להפגש איתך, לייעוץ ללא כל התחייבות מצידך. כאשר מדובר על ריהוט משרדי, לא מדובר על חפץ אחד ויחיד- מדובר על סט של מוצרים, אשר כל אחד מהם, בתורו, מיועד ליצור סביבת עבודה נעימה ופורייה. הכיסאות, למשל, צריכים לספק לנו את האפשרות לשבת בצורה נוחה (שנכונה גם מבחינה בריאותית), לאורך שעות רבות. הארונות צריכים להיות גדולים ומרווחים, על מנת שנוכל לאחסן בהם ביעילות את כל החומר הדרוש לנו.

התאמת ריהוט משרדי לאיפיון המשרד 

הריהוט המשרדי משתנה ממשרד למשרד, בהתאם למאפייני המשרד ולעיצובו: משרד קטן יחסית, של חברה שפועל בעיקר בשטחים פתוחים, יכלול ריהוט מינימלי במידות קטנות יחסית. מנגד, אם מדובר בחברות שעושות שימוש רב בניירת (כגון בנקים או משרדי עורכי דין), השאיפה תהיה להשיג ארונות גדולים מאוד למשרד, המחולקים לתאים ומגירות רבים. עיצובו של הריהוט מושפע מאופי המשרד - משרדים אשר עוסקים במקצועות שנחשבים לסולידיים (כגון רואי חשבון), יעדיפו ריהוט משרדי בעיצוב שמרני - כלומר, בצבעי לבן, שחור, אפור או חום ובצורה מרובעת. אם, לעומת זאת, מדובר במשרד שתחום עיסוקו מבוסס על יצירתיות (כגון עיצוב או פרסום), הדבר צריך להשתקף גם בבחירת הריהוט המשרדי. במקרים כאלו, הריהוט יהיה מיוצר בצורות שלא ניתן למצוא בכל מקום (כמו צורות לא סימטריות מסוגים שונים) ובצבעים חזקים מאוד (טורקיז, אדום ועוד אינסוף אפשרויות). ריהוט של חדרי מנהלים יהיה שונה מריהוט של עובדים מן השורה, כשהמנהלים יקבלו ריהוט בעיצוב יוקרתי יותר.