נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
שולחן ישיבות

שולחן ישיבות

שולחן ישיבות כשמו כן הוא: בדרך כלל הוא קיים בכל משרד בין אם בתוך חדר המיועד לכך הנקרא חדר ישיבות ובין אם הוא נמצא בחדרו של המנהל. סביב שולחן הישיבות נערכים דיונים חשובים ומתקבלות החלטות רשמיות. אי לכך מאפייניו אמורים להיות תואמים לתפקודו. שולחן זה צריך להיות גדול ומרשים אך גם רחב כדי לאפשר לכל משתתפי הישיבה את הנוחות המתבקשת מדיונים ארוכים.

שולחן זה הוא אינו רהיט משרדי רגיל אלא מתוקף תפקידו הוא אמור ליצור אווירה רשמית ומאוד מכובדת. "נגריית גור" מתמחה בהתאמת ריהוט משרדי בהתאמה אישית ומקצועית ובכללו שולחנות עבודה ושולחנות לישיבות. עצתנו הטובה לבחירת שולחן מתאים לחדר ישיבות היא ראשית להתייחס אליו כמרחב עבודה דינאמי וככזה רצוי להעניק שטח של לפחות 80-85 ס"מ לכל אדם היושב בשולחן זה. מעוניינים לקבל הצעה מותאמת עבורכם? התקשרו עכשיו לטלפון: 077-729-8431.

שטח זה אמנם לא גדול כפי שניתן בשולחן מנהל אך אמור להיות מספיק טוב לישיבה ממושכת ונוחה המאפיינת את רוב הישיבות העסקיות הממושכות. המלצתנו היא ששולחן ישיבות יהיה עשוי מעץ מלא בעל נוכחות ומאסיבי במיוחד כדי ליצור אווירה של רשמיות המתאימה כל כך להחלטות המתקבלות על שולחן זה. שולחן בחדר הישיבות יהיה בדרך כלל מעוגל ויאפשר שכל אחד ממשתפי הישיבה יוכל לראות את כל יתר המשתתפים ויעניק לו חלק שווה מצידו בשותפות להחלטה. שולחן מותאם לחדר ישיבות מעוצב בדרך כלל בקווים סולידיים ובצבעים קבועים וכהים בדרך כלל. בבחירת שולחן זה יש להתייחס כמובן לכיסאות המקיפים אותו שיהיו גם הם נוחים ומאפשרים ישיבה ממושכת וארוכה כיאה לישיבות רשמיות.

שולחן ישיבות מותאם לחדר הישיבות

במשרד ישנם מספר חדרים / אזורים חשובים ביותר. חדר הישיבות הינו חדר חשוב במיוחד וכמובן שולחן משרדי שמשמש המרכיב המרכזי בחדר. לקוח שנכנס לפגישה במשרד, עובר דרך הקבלה ובדרך כלל מוכנס ישירות לחדר הישיבות. הלקוח מתיישב ליד שולחן הישיבות ומתרשם, התרשמות ראשונית מהנראות של שולחן הישיבות ומהחדר כולו. זה הרושם הראשוני שמקבל הלקוח על המשרד וזה בהחלט משפיע על ההחלטות העתידיות שלו. צורת שולחן הישיבות מתוכנת, ע"פ גודל החדר, צורתו, כמות האנשים שהלקוח מבקש להושיב סביבו, כמובן שהתקציב שהלקוח הקציב לטובת שולחן הישיבות.

השולחן יכול להיות בכל צורה (עגול, מרובע, מלבני, אובלי וכו') ובכל חומר גלם. שולחן פשוט בגמר מלמין, שולחן יוקרתי בגמר פורניר (על כל סוגי הפורניר), שולחן בצבע אפוקסי בתנור, עם רגליי מתכת, עם זכוכית בצבע או שקופה. ניתן להוסיף כל מיני אלמנטים וצורות לשולחן, ניתן לבצע עם קנט בכל עובי . ניתן להוסיף לשולחן הישיבות אלמנט לחשמל ותקשורת, שממוקם ע"ג המשטח, באותו מפלס.

ניתן לבצע את יחידת התקשורת בחומרים שבהם בוצע השולחן וגם לחבר יחידת מיובאת שמגיעה עם כל האביזרים הדרושים. לחיבור חשמל, תקשורת, מחשוב. בנוסף מסתירים ע"י פתרונות שונים, את כל הכבלים שמגיעים מהרצפה.

סביב אותו שולחן ישיבות, בוחרים כיסא שמתאים לסגנון וליוקרת השולחן. לרוח המשרד ולטעמם של המחליטים. נציג נגריית גור, שמייצרת, מספקת ומרכיבה, את שולחן הישיבות ע"פ בחירת הלקוח או האדריכל / מעצב. לסיכום, חדר הישיבות והשולחן שנמצא בו, מהווים מקום אינטימי וחשוב מאין כמוהו.