נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
שולחן מזכירה

שולחן מזכירה

שולחן מזכירה איכותי, נוח שיאפשר למזכירה סביבת עבודה בנוחות מרבית. מזכירה של עסק או חברה צריכה שתהיה לה פינת עבודה נוחה על מנת שתוכל לטפל ביעילות ובמסירות בכל המשימות ולבצע אותן כהלכה, לכן שולחן שמיועד למזכירה צריך להיות מותאם לצרכים של עבודתה, חברת גור ריהוט משרדי תדאג לכך. מחפשים שולחן איכותי? הגעתם למקום הנכון! בבחירת שולחן מזכירה, אנחנו יכולים להיתקל בשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון מורכב משולחנות רגילים, אשר יכולים להיות גדולים יותר או פחות - זאת, בהתאם להיקף העבודה של המזכירה. סוג שני של שולחנות המשמשים מזכירות הוא למעשה דלפקי קבלה - דלפקים אלו מוצבים בכניסה של בית העסק ומשמשים את פקידי הקבלה, המטפלים בעובדים ובאורחים המגיעים לבית העסק. דלפקים אלו יהיו שונים מהשולחנות והם יכללו מעין מחיצה, המפרידה בין הפקיד לבין העובד או האורח שנעזר בפקיד. דלפקים אלו, בהשוואה לשולחנות, יהיו מסיביים יותר, כאשר הם מכוונים לא רק לספק מרחב עבודה למזכירה, אלא גם ליצור רושם מכובד על בית העסק.

התאמת שולחן מזכירה להיקף העבודה

כל שולחן למזכירה צריך להיות מותאם למאפייני העבודה של המזכירה - מזכירה של עובד זוטר יחסית היא בעלת היקף עבודה נמוך יחסית, כך שהשולחן יכול להיות קטן יותר ובעל מראה פחות מרשים. לעומת זאת, מזכירה אשר עובדת עבור מנהל בכיר היא בעלת היקף עבודה גדול יותר והיא צריכה ליצור רושם טוב יותר אצל האורחים המגיעים אל המנהל. לכן, שולחן כזה יהיה בעל מידות גדולות יותר והוא יהיה בעל מראה מרשים יותר. מראה זה מושג באמצעות שימוש בחומרים יקרים יותר, כגון עץ מלא או זכוכית. חברת גור ריהוט משרדי לעסק שלך נותנת פתרונות משרדיים מזה שנים בהצלחה רבה ובאיכות מצוינת! אם אתם מחפשים שולחן מזכירה משרדי איכותי ומרשים ובמחירים ללא תחרות, אין ספק שחברת גור היא המתאימה לכך. אנחנו בגור רכשנו ניסיון רב בתחום של ריהוט משרדים ואנו מייצרים שולחנות משרדיים מחומרי גלם איכותיים ביותר ובהתאמה אישית לכל עסק על פי סגנון העבודה והצרכים שלה. שולחן מזכירה תוכלו למצוא אצלנו במגוון רחב של עיצובים וגדלים, הכל על פי הצרכים שלכם! בואו לרכוש מאיתנו שולחן מותאם למזכירה בצורה מושלמת ואידיאלית, אנו מבטיחים לכם איכות ללא פשרות ושירות מצוין ואמין וכמובן הקפדה על כל הפרטים הקטנים, מחכם לכם!

 

נוחות העבודה

מעל לכל, חשוב שהשולחן המיועד למזכירה יהיה שולחן אשר יספק סביבת עבודה נוחה ככל האפשר למזכירה - עבודת המזכירות יכולה להיות לחוצה לעיתים ומרחב עבודה אשר מאורגן בצורה נכונה יכול לספק הקלה בעבודה הזו. שולחן אשר יכול לסייע למזכירה בעבודתה צריך להיות שולחן בעל מקום רב לטלפונים ולמחשבים הרבים, שנעשה בהם שימוש במסגרת העבודה. כמו כן, שולחן משרדי שמתאים למזכירה מהסוג הזה יהיה גם שולחן בעל מגירות, שידות ומדפים רבים- השימוש באביזרים הללו מאפשר למזכירה לחלק את כלל חומרי העבודה בצורה נכונה והסדר הזה יסייע לה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בייחוד במקרים של לחץ בעבודה. כאשר המזכירה נמצאת בסביבת עבודה שנוחה לה, היא נינוחה יותר ובצורה כזו העבודה שלה יעילה יותר.