נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
שולחן תלמיד

שולחן תלמיד

כל תלמיד צריך שולחן וכסא לשבת עליו בזמן הלימודים, זה כמובן דבר בסיסי ומתבקש. שולחן תלמיד מותאם לצרכים של התלמידים, הן מבחינת הגובה, הן מבחינת הגודל והן מבחינת הצורה והמבנה. נגריית גור מציעה לכם שולחנות לתלמידים במגוון דגמים, על מנת שתוכלו לרהט את הכיתה שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר, ובאיכות הגבוהה ביותר. לקבלת פרטים והצעות על שולחנות לבתי ספר התקשרו עכשיו: 077-729-8431.

ישנן יצרניות המתמחות גם בריהוט המוסדי, כמו למשל כסאות ושולחנות לתלמידים. רבים ממוסדות לימודיים, כגון בתי ספר יסודיים, תיכונים, מכללות, אוניברסיטאות או בתי ספר פרטיים ללימודי קורסים שונים, מזמינים את הריהוט המיוחד שיהיה מיועד לתלמידים. מדובר על שולחנות, המתאימים לתלמיד אחד או לשניים. ניתן למצוא גם כסא המחובר לפלטה, שעליה ניתן לכתוב. מומלץ כי תבחרו שולחנות אלה, שיהיו עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים, היות ומדובר בבלאי גבוה, בגלל התחלופה הרבה של התלמידים.

היכן כדאי לרכ​וש שולחן תלמיד?

ניתן לרכוש שולחן תלמיד בחנויות לריהוט משרדי, אשר מוכרות ציוד מוסדי לבתי ספר ומכללות שונות. יש לשים לב לגובה הכיסא בהתאם לגובה השולחן, כך שלא יהיה קושי בכתיבה או בהבדלי גובה, שעשויים להקנות לתלמידים, הרגשת אי נוחות. מוסדות גדולים, יכולים להזמין כמות גדולה של ריהוט לתלמידים, הכוללים כסאות ושולחנות נוחים בהתאמה על פי צרכי המוסד. בחברתנו, תוכלו למצוא, מגוון רב של ציוד מוסדי, עבור מוסדות ובתי ספר על פי הצרכים הספציפיים של כל מוסד לימודי.

חשיבותו של שולחן לתלמיד

שולחן כתיבה לכיתה מיועד לרוב לתלמיד אחד או לשני תלמידים בו זמנית. שולחן תלמיד משמש את התלמידים לאורך כל שנות הלימודים שלהם בבית הספר, כך שעליו להיות מותאם לצרכיהם. השולחן משתנה על פי הכיתה שבה הוא נמצא וגיל התלמידים שאמורים להשתמש בו. כך למשל, כאשר בכיתות הנמוכות יהיו שולחנות נמוכים וקטנים יותר, ואילו בכיתות הגבוהות יהיו שולחנות גדולים וגבוהים יותר, דומים לשולחנות ביתיים סטנדרטיים.

שולחן לתלמיד עשוי להכיל תוספות כמו מגרה לשמירה על חפצים אישיים, מדף לספרים וכן הלאה. השולחן משמש, כאמור, לא תלמיד אחד בלבד, ולא שנה אחת בלבד. במהלך השנים הרבה מאד תלמידים עוברים ליד השולחן ומשתמשים בו. לכן, חשוב מאד שהשולחן יהיה איכותי וחזק, משום שעליו לעמוד בלחצים של תלמידים רבים, שאינם תמיד זהירים.

שולחן תלמיד - קונים רק בנגריית גור

נגריית גור עוסקת בייצור ובשיווק של ריהוט משרדי מכל הסוגים, מזה קרוב ל-50 שנה. לנגריית גור ניסיון רב בייצור בהתאמה אישית והיא מעניקה ללקוחותיה פתרונות טכניים, אופנתיים ועיצוביים מושלמים. נגריית גור דוגלת באמינות ובהגינות, ולכן מעניקה ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר, עם שירות מקצועי באחריות גבוהה במיוחד.

אנו מעניקים ללקוחות גם ייעוץ מקצועי לבחירה ולהתאמה של הריהוט. אנו מסייעים לכם לבחור את הריהוט המתאים לכם מבחינת גודל, צורה, עיצוב, תקציב ועוד, על מנת שתרכשו את המוצר הטוב ביותר עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא גם ריהוט לבתי ספר, כמו שולחן איכותי לתלמיד, במגוון דגמים יפהפיים.

מחפשים שולחן איכותי לכיתה? בואו למצוא מגוון דגמים איכותיים בהתאמה ארגונומית מושלמת, רק בנגריית גור!

קראו עוד: שולחנות מנהלים
קראו עוד: ריהוט לבתי ספר