נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
שולחנות

שולחנות

על מה צריך לשים לב כשקונים שולחן? רהיטים למשרד שנרכשים מתוך מחשבה מעמיקה על העובדים השוהים בו, כוללים שולחן בגובה מתאים וביחס נכון לכיסא, תתפלאו לדעת שאפילו קיים כבר הליכון שולחני שהוא בעצם עמדת עבודה משרדית שבנויה מעל הליכון. 

נגריית גור, מהחברות הבולטות בתחום של ריהוט משרדי באזור המרכז. חרטה על דגלה ייצור ושיווק רהיטים המתאימים מבחינה פונקציונאלית לכל צורכי המשרד. עוד משנת 1969 כאשר הוקמה הנגרייה, הצטיינה נגריית גור בייצור שולחנות המותאמים בצורה ייחודית ומושלמת לצרכיו של  העובד במשרד. התפקידים המשרדיים הם רבים ומשתנים, לנגריית גור ישנו מגוון עצום של שולחנות משרדיים, ובכך ניתן להגיע להתאמה מושלמת לעובדים במשרד.

שולחנות הם אלמנט חשוב במשרד

שולחנות תופסים מקום רב בחלל המשרד והם ניצבים במרכזו, מה שהופך אותם לאלמנטים בעלי חשיבות גדולה מבחינה עיצובית. מכאן, שיש להתאים את הבחירה של שולחן משרדי מתאים לרושם שאותו אנחנו רוצים להעביר, כמו גם לקו העיצוב הכללי של המשרד. אם מדובר במשרד אשר מעוניין להעביר רושם סולידי ורציני, יתאימו כאן שולחנות בעיצוב שמרני, המיוצרים בצבע אחיד. אם, לעומת זאת, מדובר בשולחנות אשר מיועדים למשרדים שעובדיהם עושים שימוש חזק ביצירתיות, השולחנות הללו יכולים להיות בצורות לא שגרתיות, בצבעים חזקים ועוד. כמובן, שגם בבחירה של שולחנות לא קונבנציונליים כאלו, חשוב לשמור על בחירת שולחנות אשר מספקים מרחב עבודה נוח ובמידה מספקת. בנוסף, כדאי לדעת כי השולחנות שלנו לא חייבים להיות מיוצרים מעץ מלא - השולחנות שלנו יכולים לכלול גם, למשל, זכוכית או אלומיניום ובכך לתרום לגיוון בעיצוב המשרד. מעבר לכך, ניתן גם להזמין ריהוט מחומר המדמה עץ מלא - כך ניתן ליהנות מריהוט ברמה גבוהה, במחיר שהוא זול יותר מהמקור.

שולחנות תופסים מקום רב בחלל והם ניצבים במרכזו, מה שהופך אותם לאלמנטים בעלי חשיבות גדולה מבחינה עיצובית. מכאן, שיש להתאים את הבחירה של שולחן משרדי מתאים לרושם שאותו אנחנו רוצים להעביר, כמו גם לקו העיצוב הכללי של המשרד. אם מדובר במשרד אשר מעוניין להעביר רושם סולידי ורציני, יתאימו כאן שולחנות בעיצוב שמרני, המיוצרים בצבע אחיד. אם, לעומת זאת, מדובר בשולחנות אשר מיועדים למשרדים שעובדיהם עושים שימוש חזק ביצירתיות, השולחנות הללו יכולים להיות בצורות לא שגרתיות, בצבעים חזקים ועוד. כמובן, שגם בבחירה של שולחנות לא קונבנציונליים כאלו, חשוב לשמור על בחירת שולחנות אשר מספקים מרחב עבודה נוח ובמידה מספקת. בנוסף, כדאי לדעת כי השולחנות שלנו לא חייבים להיות מיוצרים מעץ מלא - השולחנות שלנו יכולים לכלול גם, למשל, זכוכית או אלומיניום ובכך לתרום לגיוון בעיצוב המשרד. מעבר לכך, ניתן גם להזמין ריהוט מחומר המדמה עץ מלא - כך ניתן ליהנות מריהוט ברמה גבוהה, במחיר שהוא זול יותר מהמקור.