נגריית גור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8431
שולחנות מנהלים

שולחנות מנהלים

מחפשים שולחנות מנהלים? כל מנהל משדר מסר שונה. ולכן שולחן של מנהל פרסום לא יהיה דומה לשולחן של מנהל של חברת הלבשה. בבחינת 'הראה לי את שולחנך ואומר לך מי אתה'. חברת גור מתמחה בייצור מגוון שולחנות ושמה דגש על בחירת שולחן מנהלים, תוך ידיעה שיש להתחשב במספר פרמטריים על מנת להגיע לשילוב המושלם של איכות ונוחות. לקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו לנגריית גור בטלפון 077-729-8431.

לפניכם חלק מהדוגמאות של השולחנות מבית נגריית גור. מוזמנים להתרשם.

בבחירת שולחן מנהל, הלקוח צריך לשאול את עצמו לא רק את השאלות: "מהו אופי העבודה?" או "כיצד מעוצב המשרד?", אלא הוא גם צריך לשאול את עצמו, איזה מן מנהל הוא. יש בשאלה הזאת הגיון רב - כמו שהעבודה מזוהה עם מי שמבצע אותה, כך הריהוט המשרדי, שמשמש אותו לעבודה, מזוהה עם מי שעושה בו שימוש רוב שעות היום. אם, למשל, מדובר במנהל אשר חשוב לו ליצור את הקשר האישי - עם העובדים שלו, עם הקולגות או עם אורחים - שולחן קטן יחסית ייצור תחושה של אינטימיות ותעודד אווירה קרובה יותר.

בחירת השולחן יכולה להעיד גם על הציפיות של המנהל מהתפקיד ומעצמו - בחירה בשולחן מנהלים יוקרתי ורחב ידיים, למשל, יכולה להעיד שהמנהל תופס את תפקידו כחשוב ביותר ושהוא בא עם שאיפות רבות, שהוא רוצה להוציא לפועל במסגרת העבודה שלו. אנחנו בנגריית גור גם מייצרים שולחנות מנהלים יוקרתיים ומיוחדים ובכך מספקים מענה גם למנהלים הבכירים ביותר בארגון.

התחשבות מרבית בפרטים הקטנים מעבר למראה החיצוני, השולחנות חייבים להיות כאילו, אשר מסייעים בארגון נכון של העבודה. שולחן למנהל עם מגירות ומדפים רבים יכול לסייע בחלוקה נכונה של חומרי העבודה השונים, מה שעוזר ליצירת עבודה יעילה יותר. מעבר לכך, חשוב שהמנהל יתנסה בעצמו בישיבה מול השולחן ובעבודה מולו, על מנת לקבל מושג טוב לגבי התאמת השולחן לצרכיו. הבדיקה הזו היא בעלת חשיבות, שכן הריהוט מיועד לשימוש יומיומי רב לטווח הארוך.

מהם הפרמטריים שיש לקחת בחשבון בבחירת שולחן מנהלים?

למנהלים רבים חשוב המראה של חדר המנהלים - שולחן עץ, כיסא עור מרשים, ושאר האביזרים הדרושים. אך לא פחות מכך חשובה להם הנוחות המרבית של כיסא אורטופדי תומך במשך שעות היום בלחץ של העבודה, וכן שולחן גדול ונוח, או האפשרות שניתן להוסיף לשולחן חלק ולקיים סביבו ישיבות צוות בעת הצורך.

חברת גור מתאימה את עצמה לצרכיו של המנהל המצוי, ושמה לה למטרה להפיק מגוון של דגמים ואפשרויות. וכך מתאפשר לכל מנהל לבוא להתרשם מהמגוון העצום, ולבחור שולחן בהתאמה מלאה לאופיו, למקום העבודה ולסוג העבודה.

בבחירת שולחן למנהל רצוי להתחשב בגודל החדר. שולחן גדול לא מתאים לחדר בעל חלל קטן וכן להיפך. ישנם מנהלים המעוניינים להוסיף פלטת זכוכית, מה שמשווה לחדר יוקרה וייחודיות. ולאחר קניית השולחן? בשעה טובה ומוצלחת בחרתם שולחן איכותי, חזק ומעוצב כמו שרק בחברת גור מספקים.

מה הלאה? שולחן זה לא יתגלה בכל יופיו והדרו עם במרבית שעות היום הוא יהיה מכוסה בניירות, מסמכים, חפצים שונים ועוד. לא לדבר על כך, ששולחן מנהלים צריך לשדר ארגון, בהירות, מקצועיות ושליטה, מיותר לציין כי שולחן עמוס ומבולגן רחוק מאוד מכך.

התאמת השולחן למראה החדר

בבחירת שולחן מנהל רצוי לתת את הדעת על ההתאמה של השולחן לכל המראה כללי של החדר. ארונות למשרד, הכסאות, ועוד. כיצד השולחן משתלב במראה הכללי של החדר, בעיצוב, בגוונים ובסגנון הייחודי שלו. חברת גור תשמח לכוון ולייעץ תוך שימת דגש על התאמה אישית לצרכיו של המנהל. אין ספק כי תיהנו משירות יעיל ומקצועי ותחכו בקוצר רוח לקנות את הרהיט הבא.

בבחירת שולחן מנהל, הלקוח צריך לשאול את עצמו לא רק את השאלות: "מהו אופי העבודה?" או "כיצד מעוצב המשרד?", אלא הוא גם צריך לשאול את עצמו, איזה מן מנהל הוא. יש בשאלה הזאת הגיון רב - כמו שהעבודה מזוהה עם מי שמבצע אותה, כך הריהוט המשרדי, שמשמש אותו לעבודה, מזוהה עם מי שעושה בו שימוש רוב שעות היום. אם, למשל, מדובר במנהל אשר חשוב לו ליצור את הקשר האישי- עם העובדים שלו, עם הקולגות או עם אורחים - שולחן קטן יחסית ייצור תחושה של אינטימיות ותעודד אווירה קרובה יותר.

בחירת השולחן יכולה להעיד גם על הציפיות של המנהל מהתפקיד ומעצמו - בחירת שולחן רחב ידיים, למשל, יכולה להעיד שהמנהל תופס את תפקידו כחשוב ביותר ושהוא בא עם שאיפות רבות, שהוא רוצה להוציא לפועל במסגרת העבודה שלו.  התחשבות מרבית בפרטים הקטנים מעבר למראהם החיצוני, שולחנות מנהלים חייבים להיות כאילו, אשר מסייעים בארגון נכון של העבודה. שולחן למנהל עם מגירות ומדפים רבים יכול לסייע בחלוקה נכונה של חומרי העבודה השונים, מה שעוזר ליצירת עבודה יעילה יותר. מעבר לכך, חשוב שהמנהל יתנסה בעצמו בישיבה מול השולחן ובעבודה מולו, על מנת לקבל מושג טוב לגבי התאמת השולחן לצרכיו. הבדיקה הזו היא בעלת חשיבות, שכן הריהוט מיועד לשימוש יומיומי רב לטווח הארוך.

שולחנות המנהלים צריכים לשקף את סגנון העבודה של המנהלים - או, ליתר דיוק, הם צריכים לשרת אותו. אם מדובר במנהל אשר מבלה את רוב יום העבודה שלו במשרד, ברור כי שולחן רחב, שכלל הניירת מחולקת בו בצורה נכונה, יסייעע מאוד למנהל. אם, מנגד, מדובר במנהל אשר בעיקר מסתובב מחוץ למשרד- מפקח על צוותים, מקיים פגישות בחוץ וכו'- השולחן יכול להיות קטן יותר, כי עיקר העבודה נעשה מחוץ למשרד. שולחן מנהלים יכול לשמש גם לאירוח או לקיום ישיבות. במצבים כאלו, השולחן צריך להיות גדול יותר, על מנת שיוכל לשמש גם כשולחן ישיבות או כשולחן אירוח, בעת הצורך.

בחירת שולחן יוקרתי

כאשר ארגונים משקיעים ברכישת ריהוט למנהלים שלהם, בייחוד של שולחנות, הריהוט צריך לשדר את המסרים המתאימים, ההולמים את מעמדו של המנהל. אף על פי כן, ריהוט יוקרתי איננו בהכרח ריהוט יקר- ניתן למצוא היום בשוק חנויות רבות- הן רשתות והן נגריות פרטיות - אשר מסוגלות לבצע מגוון עבודות בהזמנה אישית, כאשר מחירי הריהוט יכולים להיות זולים למדי.

חלק מהעניין הוא בחירה חכמה של חומרי הגלם מהם מיוצרים השולחנות - חומרי גלם אלו צריכים להיות איכותיים וחזקים, אך לא צריכים להיות יקרים במחירם. עסקים מצליחים יודעים לבצע תמחור נכון של המוצרים שלהם, אשר משקף נאמנה את שני הפרמטרים הללו. מחפשים שולחנות מנהלים יוקרתיים וברמה גבוהה? כל מנהל משדר מסר שונה. ולכן שולחן של מנהל פרסום לא יהיה דומה לשולחן של מנהל של חברת הלבשה. בבחינת 'הראה לי את שולחנך ואומר לך מי אתה'. חברת גור ריהוט משרדי מתמחה בייצור מגוון שולחנות למנהלים. חברתנו מדגישה כי בבחירת שולחן למנהלים יש להתחשב במספר פרמטריים על מנת להגיע לשילוב המושלם של איכות ונוחות.

קראו עוד: שולחנות משרדיים
קראו עוד: שולחן מזכירה